Hakkımızda

Hakkımızda

Butterfly Stand Hizmetleri  2007 yılında İstanbul da kurulmuş olup, https://butterflystand.com adresli
websitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. Butterfly Stand Hizmetleri , faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana
sloganı ile E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Butterfly Stand, 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren Display Stand konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Fuar standları ve digital baskı yapmaktadır

Butterfly Stand, orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Display Stand sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Butterfly Stand, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Şirketimiz genel olarak , Örümcek stand modelleri, Centro stand modelleri, Gazebo örümcek tenteler, Quick banner modelleri, Roll up modelleri, X banner  modelleri, Alüminyum çerçeveler, Poster pano modelleri, Sunum standları, Tanıtım standları, Örümcek masa, Panset masa modelleri, Karton totem, karton stand, dijital baskı ürünleri olarak poster baskı, folyo baskı, stand baskıları, kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz:

Şirketimizin
temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli
arttırmaktır.

Vizyonumuz:

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.